فروش عمده سنگ روتایل طبیعی به صورت خالص و ناخالص با توجه به نیاز مشتریان قابل انجام خواهد بود که شما هم امکان تهیه از طریق این مرکز را خواهید داشت. سنگ روتیل یا روتایل متشکل از اکسید تیتانیوم معدنی است. این سنگ ها به طور معمول در ماسه های معدنی سنگین تشکیل می شوند. ماسه های سنگین هم در ذخایر دریایی و هم در ذخایر خشکی وجود دارند.

سنگ روتایل طبیعی طلایی طوسی

خرید سنگ روتایل

خرید سنگ روتایل سنگ های روتایل اصل از محصولات مورد نیاز تولید کننده های زیورآلات بانوان می باشد که مشتریان می توانند از روش های مناسب برای تامین خود استفاده نمایند. خرید سنگ روتایل را می توان به صورت اینترنتی از نمایندگی فروش انجام داد. استخراج سنگ های زینتی در کشور ما با حجم های قابل توجهی انجام می پذیرد که همین مسئله سبب شده تا شاهد ایجاد موقعیت های تجاری به منظور فعالیت های صادراتی باشیم و از بهترین پیشنهادات ارائه شده برای خرید سنگ های زینتی، مربوط به سنگ روتایل می باشد که در رنگ های متنوعی تراش داده می شوند. به همین منظور ساخت زیورآلات از مهم ترین کاربردهای قابل بیان در خصوص این سنگ ها به حساب می آید که مشتریان می توانند به خرید عمده آن اقدام نمایند.

اصفهان هم از جمله موقعیت هایی است که با تولید انواع سنگ های روتایل رنگی، می توان برای فروش عمده آن اقدام نمود. امروزه سازندگان انواع زیورآلات و همچنین نقره و طلاجات، به دنبال آن هستند که از سنگ های زینتی استفاده نمایند و به همین منظور از بهترین پیشنهاداتی که می توان ارائه نمود مربوط به این سنگ روتایل می باشد که این سنگ ها از جذابیت های ویژه ای به همراه ظاهر زیبا برخوردار هستند و از همین رو می توان تجارت پرسودی را برروی آن به انجام رسانید.

جریان موج از مهم ترین عامل هایی است که در تشکیل سنگ روتیل تأثیر می گذارد. این سنگ ها دارای وزن خاص خود هستند. بیشترین مقدار روتیل از همین ماسه های معدنی سنگین به دست می آید. یکی از کاربرد های سنگ روتایل، به صورت رنگ دانه ی سفید رنگ در رنگ ها است. برای به دست آوردن این رنگ دانه ها، روتیل را خرد کرده و به حالت پودر سفید رنگی در می آورند. این فراورده در تعداد زیادی از محصولات قابل استفاده است. به طور معمول، شکل های چشم مانند و ستاره مانندی که در یاقوت و بیشتر سنگ های قیمتی وجود دارند، به وسیله ی شبکه های کریستال روتیل سوزنی شکل تشکیل داده می شوند.

سنگ روتایل ارومیه

سنگ روتایل ارومیه سنگ های روتایل آماده شده در شهر شیراز می تواند از بهترین دسته سنگ های تزیینی قابل انجام برای تجارت های پرسود باشد. ایران به عنوان یکی از قطب های استخراج سنگ های زینتی می باشد که با توجه به فعالیت های انجام شده برای خالص سازی و تراشکاری سنگ های روتایل، امروزه با افزایش ظرفیت های تولید این سنگ های زینتی همراه هستیم و همین مسئله در افزایش موقعیت های کاربردی آن ها نیز موثر بوده است. از همین رو بهترین سنگ های روتایل که از دسته سنگ های زیبای کوارتز به حساب می آید، به صورت عمده از شهر شیراز برای کلیه شهرها قابل عرضه می باشند.

سنگ روتایل طوسی

سنگ روتایل طوسی ویژگی های نوری که سنگ روتایل مرغوب طوسی دارد می تواند باعث ایجاد سنگ جواهر و یا گوهر بسیار عالی و بی نظیری شود. از جمله ی این ویژگی ها ضریب شکست خیلی بالا، درخشندگی آدامانتین و پراکندگی قوی روتیل یا روتایل را می توان نام برد. همین ویژگی ها در الماس از روتیل و یا همان روتایل بیشتر و بهتر است. برای استفاده کردن از روتیل به عنوان جواهر جایگزین الماس، وضوح رنگ بالا و ویژه ای مورد نیاز است.

به طور معمول بیشتر سنگ های روتیل یا روتایل طبیعی فاقد چنین وضوح رنگ مناسب و مورد نیازی هستند. همین موضوع سبب شده است تا سنگ های روتیل یا روتایل مصنوعی ساخته شوند که با وضوح بالا و به طور کامل بی رنگ باشند. برای اولین بار این سنگ های روتایل مصنوعی در دهه ی ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ میلادی ساخته شدند. سنگ های مصنوعی شبیه سازی الماس هستند و با نام Titania در بازار به فروش می رسند. از آن جایی که سختی سنگ روتیل از الماس کم تر است این سنگ های مصنوعی با گذشت زمان کیفیت اولیه خود را از دست داده و دچار سایش می شوند. با این اتفاق از محبوبیت و فروش سنگ های مصنوعی روتیل یا روتایل در طول زمان کاسته شده است.

سنگ روتایل بلوری

سنگ روتایل بلوری شرکت های خریدار سنگ های روتایل در فعالیت های صادراتی می توانند سرمایه گذاری های قابل توجهی را به انجام رسانند. امروزه کارایی های بسیار گسترده ای را در خصوص سنگ های زینتی روتایل می توان بیان نمود که مهم ترین آن مربوط به خواص و فواید این سنگ ها می باشد و ساخت زیورآلات زنانه با استفاده از سنگ های روتایل سبب می شود که بتوان در کنار خواص این سنگ ها، اقدام به ارائه یک محصول شیک و کاربردی نمود. با تولید و استخراج حجم بالایی از سنگ های زینتی، بهترین فرصت برای فروش عمده به جهت فعالیت های صادراتی نیز فراهم شده است. روتیل و اکسید تیتانیوم ساخته شده از آن، کاربرد های اولیه ای دارند که از جمله ی آن ها تولید رنگ دانه های اکسید تیتانیوم، تولید فلز تیتانیوم و تولید سرامیک نسوز است. کاربرد روتیل در تولید رنگ دانه چنان گسترده و حائز اهمیت فراوان است که به طور تقریبی همه روزه و بر روی زندگی تمامی افراد ساکن ایالات متحده تأثیر گذار است. با خرد کردن و پس از آن پردازش کردن روتیل یا روتایل برای از بین بردن نا خالصی های آن، پودر سفید رنگ روشنی به دست می آید که به عنوان رنگ دانه ی بسیار عالی و با کیفیتی می توان آن را مورد استفاده قرار داد. از این رنگ دانه به صورت پودر و معلق کردن آن در مایع، رنگ تهیه می شود. سال ۱۹۸۷ میلادی رنگ دانه های اکسید تیتانیوم در صنعت رنگ بسیار پر اهمیت شدند. این موضوع هم زمان با ممنوعیت مصرف رنگ های حاوی سرب در ایالات متحده بود. اکسید تیتانیوم از نظر شیمیایی دارای پایداری قابل توجهی بوده و همچنین غیرسمی است. همین امر باعث شده است تا از رنگ دانه های به وجود آمده از سنگ روتیل یا روتایل به عنوان رنگ دانه در غذا، لوازم آرایشی، دارویی، موادی مانند خمیر دندان و… استفاده شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *